Świecące prezerwatywy

“Czuj się bezpiecznie podczas seksu“


Opinie

Od zawsze używamy z chłopakiem gumek, to najwygodniejsza metoda...

czytaj...Lubimy eksperymentowac z roznymi rodzajami prezerwatyw, ale zawsze...

czytaj...Zawsze mam przy sobie małą paczkę gumek, obecnie Pasante Trim, bo...

czytaj...

Prezerwatywy świecące to unikalny produkt, dzięki któremu nie tylko zaskoczysz swoją partnerkę, ale również we wspaniały sposób wzbogacisz krajobraz swojej sypialni. Tym bardziej, że prezerwatywy świecące spod szyldu Pasante Glow to kondomy absolutnie najwyższej klasy. Jeśli zatem poszukujesz skutecznego zabezpieczenia, bowiem zależy Ci na uniknięciu niechcianej ciąży oraz wszelkich chorób, które mogą zostać przeniesione drogą płciową, trafiłeś na niezwykły gadżet właśnie dla Ciebie.

Czy prezerwatywy świecące rzeczywiście świecą w ciemności? Jak najbardziej – prezerwatywy świecące posiadają substancję fluorescencyjną, sprawiającą, że ciemność już nie będzie Wam straszna. Wystarczy wystawić je na światło dzienne na kilkanaście sekund i cieszyć się niebywale zmysłowym urozmaiceniem. Jeśli marzą Wam się chwile, których nie zapomnicie przez bardzo długi czas, powinniście wypróbować prezerwatywy świecące i bawić się tak, jak jeszcze nigdy dotąd.

Prezerwatywy świecące to nie tylko kosmiczne walory estetyczne, ale również... kosmiczne doznania! Lateks, z którego zostały wykonane, to materiał z najwyższej półki, dzięki czemu rozkosz osiągana z ich wykorzystaniem jest porównywalna do tej charakterystycznej dla seksu bez zabezpieczeń. Piękne chwile spędzone we dwoje, zastrzyk zmysłowej pikanterii, komfort psychiczny oraz fantastyczna przyjemność – prezerwatywy świecące to doskonały sposób na uczynienie swojego życia seksualnego jeszcze bardziej namiętnym.

Warto pamiętać, że prezerwatywy świecące nie zostały opracowane i stworzone przez niszowe marki, a wręcz przeciwnie – prezerwatywy świecące są owocem ciężkiej pracy takich producentów jak Pasante. Nie ulega wątpliwości, że kondomy spod tego szyldu należą do najbardziej popularnych gadżetów tego typu dostępnych na rynku.

Jeśli szukasz ciekawego i unikalnego prezentu na prezent, choćby z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, prezerwatywy świecące doskonale sprawdzają się jako podobny podarunek.

Kup