Prezerwatywy

“Czuj się bezpiecznie podczas seksu“


Prezerwatywy opinieOd zawsze używamy z chłopakiem gumek, to najwygodniejsza metoda anty i nie muszę się truć tabletkami. Wybieramy zawsze te cienkie Unimil Infini i nie ma strat na doznaniach ;). I nie ma strachu, że zapomnę wziąć tabletki.

lavica89Lubimy eksperymentowac z roznymi rodzajami prezerwatyw, ale zawsze stawiamy na jakosc i wybieramy Pasante, bo nie ma co oszczedzac na antykoncepcji… w koncu nigdy nie wiadomo jak ze skutecznoscia tych tanszych. Kupujemy w duzych paczkach po 12 sztuk wiec wychodzi w miare oplacalnie. Ostatnio wyprobowalismy Ribs&Dots z wypustkami, fajna stymulacja, ale chyba jestem jednak tradycjonalistka.

KaroZawsze mam przy sobie małą paczkę gumek, obecnie Pasante Trim, bo nigdy nie wiadomo, co się może zadziać na imprezie :-P. Nie uwiera mnie jakoś, że muszę ich używać, zapewniam sobie i partnerkom bezpieczeństwo i fajne odczucia. Jak będę miał kogoś na stałe to pewnie też będziemy jechać na gumkach.

Gremlin79Nie przepadam za gumkami ale to najskuteczniejszy środek anty, więc używam zawsze jak się spotykamy z dziewczyną. W końcu lepsze to niż późniejsze konsekwencje ;]

rubbitBył czas że szalałem trochę po imprezach i wtedy dobre gumy to była konieczność, żeby nie złapać jakiegoś “syfa”. Używało się różnych unimili, chyba najczęściej smakowych. Teraz mam okresową abstynencję więc już nie używam.

Olo2U nas to moj chlopak troszczy sie zawsze o to, zeby prezerwatywy byly w poblizu. Kupuje takie, jakie mu pasuja, ostatnio kupil Pasante Delay i faktycznie dzialaly - kochalismy sie dluzej i intensywniej. Polecam

Pa_ola