Od zawsze używamy z chłopakiem gumek, to najwygodniejsza metoda...
Lubimy eksperymentowac z roznymi rodzajami prezerwatyw, ale zawsze...
Zawsze mam przy sobie małą paczkę gumek, obecnie Pasante Trim, bo...

Pierwszym skojarzeniem związanym z kondomami jest ich rola protekcyjna, polegająca na zapewnieniu miłośnikom intymnych zbliżeń bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego. Korzystanie z nich ma na celu uniknięcie niechcianej, nieplanowanej ciąży, a także zminimalizowanie ryzyka zarażenia się jedną z wielu chorób przenoszonych drogą płciową. Na rynku można odnaleźć jednak niezwykle różnorodne warianty, dzięki którym seks staje się zdecydowanie bardziej intensywny, i właśnie do takowych należą prezerwatywy prążkowane.

Prezerwatywy prążkowane, czyli unikalne prezerwatywy z wypustkami, to kondomy dedykowane wszystkim entuzjastom rozkoszy, pragnącym w jeszcze większym stopniu zintensyfikować swe życie seksualne. Warto mieć świadomość, że prezerwatywy prążkowane to nie tylko zbawienny wpływ na jakość osiąganych doznań, ale, przede wszystkim, nadal doskonała jakość i świetne zabezpieczenie przed wcześniej wspomnianymi konsekwencjami seksu bez użycia kondomów – ciążą czy chorobami.

Należy pamiętać, że prezerwatywy prążkowane nie są niszowym rozwiązaniem oferowanym przez nieznanych producentów, a wręcz odwrotnie – prezerwatywy prążkowane to efekt ciężkiej pracy topowych marek. Durex, Pasante, Unimil to bez wątpienia najbardziej popularni producenci kondomów, a właśnie ich asortyment obejmuje najlepsze prezerwatywy prążkowane dostępne na rynku. Do takowych należą choćby Pasante Ribs & Dots, Unimil Skyn Intense Feel, Unimil Xtra Pleasure, Durex Arouser czy Durex Performax Intense.

Prezerwatywy prążkowane charakteryzuje niespotykany wręcz wpływ na życie seksualne obojga partnerów, bowiem zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą z ich pomocą wspaniale spotęgować siłę swego orgazmu. Obecność wypustków w żaden sposób nie zmniejsza ich właściwości protekcyjnych, a lateks, z którego są wykonane, wyróżnia możliwie najwyższa jakość. Właśnie dlatego prezerwatywy prążkowane to rozwiązanie aż tak cenione przez wielbicieli erotycznych uniesień z całego świata.

Czołowi producenci kondomów kompleksowo zadbali o satysfakcję swoich klientów, wypuszczając na rynek także prezerwatywy prążkowane nielateksowe, dzięki którym z ich unikalnych właściwości mogą korzystać nawet osoby uczulone na lateks. Od tej chwili reakcja alergiczna na to tworzywo wcale nie musi oznaczać rezygnacji z niepowtarzalnych, ekscytujących chwil we dwoje. Niezwykle różnorodna oferta prezerwatyw prążkowanych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających koneserów kondomów, czyniąc ich prywatny świat doznań jeszcze intensywniejszym.